سئو و بهینه سازی وب سایت

کاربران سراسر دنیا زمانی که دنبال مطلب و یا محصولی در اینترنت می گردند به سراغ موتور های جستجو می روند تحقیق به عمل آماده گویای این می باشد که کاربران تنها صفحات اول جستجو را مشاهده میکنند و به سایت مورد نظر دسترسی پیدا خواهند کرد برای این که شما نیز در صفحات اولیه موتو های جستجو باشید تا از رقبا خود پیشی بگیرید و نوین سی ام اس با خدمات بهینه سازی سایت در کنار شما خواهد بود تا سایت شما به بهترین رتبه برسید

سایت شما نیاز به سئو دارد ؟

جای نگرانی نیست کافیه با مشاوره رایگان نوین سایت همراه باشید . کافیه اطلاعات خود را ثبت کنید.

دسترسی سریع​

سئو یا بهینه سازی سایت برای موتور جستجو چیست

سئو فارسی شده واژه SEO است. SEO خلاصه شده Search Engine Optimization بوده که معنای بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا بهینه‌سازی موتور جستجو را می دهد. سئو یک روند دائمی برای بهتر دیده شدن یک وب سایت در صفحه نتایج جستجو گوگل (SERP) به صورت ارگانیک است، در واقع وب سایت هایی که رتبه بالاتری در نتایج دارد بازدید بیشتری از موتور های جستجو به دست می آورند و می توانند این باز کنندگان را به مشتری تبدیل کنند.

برآورد آنلاین هزینه و قیمت خدمات سئو و بهینه سازی سایت

قیمت سئو کاملا بستگی به تعداد و میزان رقابت بین کلمات کلیدی داشته و هیچ تعرفه پیش فرضی ندارد. ما در نوین سی ام اس حداقل قیمت دریافتی برای انجام یک پروژه سئو بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان در ماه می باشد.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو به خصوص گوگل

اگر بخواهیم سئو را کلی در نظر بگیریم تمامی فاکتور های رتبه بندی گوگل در سه بخش تقسیم می شوند: سئو داخلی (On-page SEO)، سئو خارجی (Off-page SEO) و سئو تکنیکال (Technical SEO) که روش های انجام آنها نیز در سه بخش خلاصه می شوند: سئو کلاه سفید (White-Hat SEO)، سئو کلاه خاکستری (Gray-hat SEO) و سئو کلاه سیاه (Black-hat SEO).

مشاوره رایگان و ثبت درخواست

در صورتی که فکر میکنید ما میتوانیم نیاز شما را در زمینه طراحی سایت رفع کنیم کافیه اطلاعات خود را ثبت کرده تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

وظایف یک شرکت سئو معتبر

شرکت سئو وظیفه دارد تا شما را از ابتدا شروع پروژه تا رسیدن به هدف و مهم تر از آن نگهداری نتایج حاصل شده یاری کند. یک شرکت معتبر سئو دانش فنی لازم برای انجام پروژه های سئو را داشته و قابلیت کسب رتبه اول گوگل را دارد.

سئو کار حرفه ای

سئو کار حرفه ای فردی است که در حوزه دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) تخصص و تجربه لازم را دارند، این افراد از شخصیت و درآمد بالایی نسبت به سایر شغل ها برخوردار می باشند.

مشاوره و راهنمایی رایگان

پاسخ سوالات در مورد تمامی خدمات نوین سایت